KONST / Litografier / Färglitografi 15124285
nr 1512 4285
Färglitografi
Jugendram, hästar och hund, 39x28 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x47 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:35:45
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
2.600 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr